Slovenský portál pre propagáciu investičných príležitostí a komerčných nehnuteľností do zahraničia

Categories Európa, Odporúčané články, SvetPosted on

investinskProces vyhľadania investora alebo potenciálneho kupujúceho v zahraničí pri predaji firmy, komerčnej nehnuteľnosti alebo investičného projektu, je často vyčerpávajúci a časovo náročný. Portál investin.sk teraz pomáha skrátiť tento proces a jeho ideou bolo poskytnúť medzinárodnú platformu a exkluzívny marketingový nástroj pre propagáciu slovenských investičných a komerčných príležitostí najmä v zahraničí. Portál investin.sk je v anglickom jazyku a orientuje sa na trhy s vysokým rastovým potenciálom a firmy aktívne rozširujúce svoje portfólio. Je zameraný na geografické regióny potenciálnych investorov ako je Čína, India, Rusko a CIS, Severná Amerika, Európska Únia a Stredný východ.

analysisCieľom portálu je propagovať len kvalitné ponuky investičných príležitostí a komerčného majetku na predaj na Slovensku. Portál je navrhnutý špeciálne pre vlastníkov, realitné firmy a maklérov, ktorých potreby nie sú v súčasnej dobe naplnené tradičnými metódami propagácie investičných ponúk alebo komerčného majetku do zahraničia. Ak vlastníte alebo predávate komerčný majetok, investičnú príležitosť alebo firmu na Slovensku, alebo hľadáte investora, investin.sk  je to pravé miesto pre vás. Výhodou portálu je, že predstaví už overeného záujemcu o kúpu alebo investora klientovi. Medzi služby portálu patrí aj príprava inzerátu, informačného letáku a informačného memoranda v anglickom jazyku.

file221263244327V spolupráci so zahraničnými partnermi a s pomocou overených marketingových kanálov, portál investin.sk predstavuje slovenské investičné príležitosti investičným skupinám, private equity skupinám, kanceláriám HNWI, privátnym bankárom, brokerom, retailovým investorom, inštitucionálnym investorom, príslušným komerčným spoločnostiam a individuálnym investorom. Filtrovanie spamov a podvodných záujmov je súčasťou služieb portálu, takže ku klientom prichádzajú len preverené dopyty na investičné príležitostí alebo kúpu komerčného majetku, zvyčajne vo forme oficiálneho listu záujmu s údajmi o potenciálnom kupujúcom. Kontakt: info@investin.sk

www.investin.sk

Share this: