Kórejský výrobca cukroviniek spoločnosť Orion International Euro hľadá distribútorov

Categories Import, Príležitosti / TendrePosted on

Spoločnosť Orion International Euro hľadá distribútorov svojich produktov na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Chorvátsku, Srbsku a Rumunsku.

Firma “ORION” bola založená v roku 1956 v Kórejskej republike, teraz je dobre známy svetová značka v Rusku a má dve továrne, v Tvere a Novosibirsku.

Najznámejším produktom spoločnosti ORION je samozrejme “Choco-Pie”! Iba táto firma vyrába originálne Choco-Pie! Vyrába tiež sušienky Chocoboy.

Exportná kancelária sa nachádza v Moskve v Rusku (ústredie sa nachádza v Soule – Korea). Zaoberáme sa predajom ORION výrobkov v Európe, Severnej Amerike, Ázii a v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu. Z našej strany môžeme ponúknuť bezvadnú kvalitu výrobkov. Viac informácií nájdete na webových stránkach: http://en.orionworld.ru/about.html

Pretože sme výrobcovia, ceny všetkých produktov sú dohodou. Minimálny odber je 1000 boxov. Dodávame náš tovar na základe Incoterms FCA Tver (CIP je tiež možné), platobné podmienky – 100% záloha.

Kontaktné údaje: Dmitrii Dragutsa,  email: dbragutsa@orionworld.ru,  tel.: 7 985 279 98 60 (k dispozícii na WhatsApp, Vıber)

Share this: