Ukrajinská firma KTA hľadá distribútorov

Categories Európa, Príležitosti / TendrePosted on

Ukrajinská firma KTA, založená v roku 2001, vyrába produkty pre domácnosť: www.kta.com.ua a www.llk.com.ua

Naša spoločnosť má široký sortiment týchto produktov (veľkosť, tvar, farba atď.). Tiež môžeme vyrobiť niektoré výrobky na požiadanie alebo ako súkromnú značku.

Máme dve značky výrobkov pre domácnosť – “Pomichnycya” a “Vash budzhet” (Asistent a Váš rozpočet) a dve značky utierok – “La Fleur” a “Luxy”.

Všetky naše produkty vyrábame z kvalitných surovín na európskych vysokokvalitných zariadeniach (Nemecko, Taliansko). Výroba má každodennú kontrolu kvality. Máme všetky potrebné ukrajinské certifikáty kvality pre všetky druhy našich výrobkov.

KTA patrí medzi prvých troch výrobcov týchto produktov v krajine, má zastúpenie v každej časti krajiny a má významný podiel na trhu v Ukrajine. Sme spoločnosťou číslo 1 na Ukrajine v oblasti výroby obrúskov, máme viac ako 300 verzií dizajnu obrúskov a tím skúsených dizajnérov, ktorí výrobky neustále zlepšujú.

Naša spoločnosť úspešne spolupracuje s partnermi z krajín SNŠ, ako sú: Kazachstan, Moldavsko, Arménsko, Gruzínsko, Tadžikistan, Kirgizsko a Azerbajdžan. Taktiež sme začali exportovať do európskych krajín, podpísali sme zmluvy s partnermi z Rumunska, Belgicka a Nemecka, ktorí naše produkty vysoko hodnotia.

Výhodou našej spoločnosti je flexibilita vo vzťahu ku každému zákazníkovi, ktorá je vyjadrená rýchlym prijatím potrebných rozhodnutí a plnením objednávok v krátkom čase (v závislosti od objemu, sortimentu a krajiny).

Firma hľadá distribútorov, veľkoobchodníkov a malopredajcov.

Kontakt:

Kateryna Omelchenko
Export Manager

KTA, Ltd., LLK,Ltd
1 Radgospna Street, Boryspil, Kyiv Oblast
08300 UKRAINE

PO Box 181

Tel.: +38 (044) 499-70-63
Fax: +38 (044) 499-70-69
Mobile: +38 (073) 312-12-78
E-mail: omelchenko@llk.com.ua
www.kta.com.ua

Share this: