Člen SAEI advokátska kancelária bnt má nový dizajn – PR článok

Categories Informácie zo SAEI, Odporúčané článkyPosted on

Advokátska kancelária bnt predstavila 13. júna 2017 nový design svojej značky. bnt patrí medzi vedúce právnické firmy v regióne strednej a východnej Európy. Nový koncept reaguje na kontinuálny rast bnt od jej založenia v roku 2003, ako aj na jej postavenie na európskom trhu.

V posledných rokoch došlo na trhu právnických služieb k zásadným zmenám. Stále viac firiem pochopilo, že, rovnako ako v iných oblastiach, kvalitné služby si vyžadujú podporu silného brandu, ktorý odzrkadľuje neustály vývoj a špecifickú kultúru firmy. Zuzana Chudáčková, partner našej slovenskej pobočky a jedna z členiek medzinárodného tímu, ktorý sa podieľal na novom koncepte, vraví: „Diskusie na globálnom mítingu bnt v Budapešti v roku 2013, kedy sme slávili 10. výročie našej úspešnej činnosti, ukázali, že sme pripravení posunúť sa ďalej.“.

Zmena korporátneho dizajnu bola postupným procesom, ktorý nezahŕňal iba vytvorenie nového loga, ale aj prípravu nového motta, webstránky, newslettrov, bannerov, nových formátov dokumentov a kompletnú zmenu reklamných materiálov. „Konečná podoba a štýl dokonale vystihuje bnt ako značku a dynamický nárast jej pozície na trhu v regióne CEE. Sme presvedčení, že naši klienti túto zmenu privítajú,“ dodáva Tomáš Běhounek, partner bnt v Českej republike.

Autorom nového korporátneho dizajnu je brandingová agentúra JUNO z Hamburgu, ktorá bola víťazom dvojkolového výberového procesu, do ktorého sme pozvali piatich účastníkov. Tím JUNO, ktorý tvorili Frank Wache, Pamela Rödl a Felix May, má za sebou množstvo úspešných brandingových projektov pre nové produkty a rozličné obchodné modely. Spomedzi predložených modelov sme vybrali koncept, ktorý odráža súčasné dizajnové trendy a zároveň podčiarkuje postavenie spoločnosti na európskom trhu. Výsledkom je celkové omladenie a čistý, jednoduchý výzor v porovnaní s predchádzajúcim logom, ku ktorému sme pridali dôvetok „attorneys in CEE“.

V súlade s moderným prístupom sme zvolili aj nové motto. „Rozhodli sme sa pre motto ‘close. straight. forward.’, ktoré v skratke vystihuje našu stratégiu a spôsob práce,“ vraví Yvonne Goldammer, partner litovskej pobočky bnt vo Vilniuse. Nové motto charakterizuje excelentné znalosti bnt na trhoch, na ktorých je bnt zastúpená prostredníctvom kancelárií (close), ale signalizuje tiež, že bnt ponúka klientom jasné a konkrétne poradenstvo (straight) a podporu pri ďalšom raste (forward).

O bnt attorneys in CEE

Sme medzinárodná advokátska kancelária so sídlom v desiatich krajinách strednej a východnej Európy (CEE) a ponúkame právne poradenstvo vo všetkých hlavných oblastiach práva. Prostredníctvom našich kancelárií v Nemecku, Českej republike, Poľsku, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Bielorusku, Litve, Lotyšsku a Estónsku, a vďaka spolupráci s partnerskými firmami v iných krajinách regiónu ako sú Rumunsko a Slovinsko, poskytujeme poradenstvo klientom z regiónu CEE, zo západnej Európy aj z iných krajín. Toto široké pokrytie menších trhov robí z bnt attorneys in CEE vedúcu medzinárodnú právnickú firmu v strednej a východnej Európe. bnt attorneys in CEE zároveň poskytuje právne poradenstvo vo viacerých jurisdikciách prostredníctvom jedinej kontaktnej osoby, pričom vždy berieme do úvahy konkrétne právne zvyklosti a jazyky danej krajiny. bnt, to je 25 partnerov a vyše 130 odborníkov (vrátane miestnych advokátov a advokátov s licenciou na poskytovanie právnych služieb v zahraničných jurisdikciách). V jednotlivých krajinách je bnt spravidla považovaná za stredne veľkú spoločnosť. Vďaka medzinárodnému tímu je naše právne poradenstvo dostupné v 21 jazykoch. Spoločnosť pravidelne odporúčajú nezávislé publikácie, predovšetkým Legal 500, kde sa bnt v uplynulom roku objavila v rankingu 26-krát, a odporúčania získalo 23 našich advokátov.

Share this: