Poľsko: Dni alergie a potravinovej intolerancie

Categories Výstavy a veľtrhyPosted on

V dňoch 2.-3.12. 2017 organizuje výstavisko Ptak Warsaw Expo 4. medzinárodný veľtrh “Dni alergie a potravinovej intolerancie” a 4. veľtrh “ECORGANICA”.
Dni alergie a potravinovej intolerancie sú jedinou udalosťou v Poľsku, ktorá pokrýva všetky oblasti alergie a potravinovej intolerancie. Je to šanca získať informácie o tom, ako efektívne predchádzať a zaobchádzať s ňou, možnosť poradiť sa s odborníkom, urobiť bezplatný test a oboznámiť sa s bohatými ponukami našich vystavovateľov. Pozývame počas dvoch dní veľtrhu všetkých záujemcov o zdravé stravovanie, vylúčenie škodlivých produktov zo stravy, prevenciu spotreby a používanie alergénnych produktov.
Vzhľadom na záujem vystavovateľov a návštevníkov, odhadujeme, že počet vystavovateľov sa bude približovať k číslu 200 a počet návštevníkov by mal prekročiť 20 000.
Profil návštevníka je veľmi široký:
Zástupcovia diétnych kliník, kliník na alergie, kliník pre diabetikov a špecializovaných ekologických obchodov. Profil veľtrhu bude veľmi zaujímavý pre vegánov, ľudí s alergiou na inhaláciu, alergiu na potraviny, injekčnú alergiu, kontaktnú alergiu, celiakiu, potravinovú intoleranciu, cukrovku a ďalšie.

Viac informácií k ďalším výstavám nájdete na: https://warsawexpo.eu/en/ alebo nás kontaktujte cez saei@saei.sk

Share this: