Taiwanská obchodná misia na Slovensku

Categories Obchodné misiePosted on

Rada pre rozvoj zahraničného obchodu na Taiwane (TAITRA) informuje, že dňa 2. novembra 2017 bude viesť na Slovensku delegáciu pozostávajúcu z 23 špičkových taiwanských dodávateľov. Cieľom tejto návštevy je vybudovanie blízkych obchodných partnerstiev medzi Taiwanom a Slovenskom, ako aj s Českou republikou, Maďarskom a Rakúskom. Zúčastnení taiwanskí dodávatelia predstavia svoje najnovšie a najinovatívnejšie produkty, ktoré zahŕňajú rôzne druhy priemyslu, ako IKT, automobilový, strojársky, elektrotechnický, inštalačný, odevný a pod. Obchodné stretnutia sa budú konať v hoteli Radisson Carlton dňa 2. novembra 2017 od 9:00 hod.

Taiwan je celosvetovo uznávaný pre svoje technologické inovácie, ako aj pre špičkové produkty a služby. Ako vedúci dodávatelia na globálnom trhu využívajú taiwanské podniky svoje rozsiahle skúsenosti, odborné znalosti a know-how na uspokojenie potrieb každého zákazníka. S cieľom uspokojiť východoeurópske a balkánske požiadavky na nákup produktov, bude taiwanská delegácia cestovať na Slovensko s cieľom prediskutovať možnú obchodnú spoluprácu so spoločnosťami z týchto regiónov. Taiwanské spoločnosti sú si vedomé, že tieto krajiny majú vynikajúci priemyselný potenciál.

Všetkým obchodným partnerom odporúčame, aby sa stretli s taiwanskými delegátmi a využili túto príležitosť. Taiwanská obchodná misia tiež navštívi Chorvátsko, Slovinsko a Bulharsko, za účelom vytvorenia obchodnej spolupráce v týchto krajinách.

Viac informácií ako aj program rokovaní nájdete na linku: https://taiwan-slovakia2017.b2match.io/agenda

Share this: