VII. medzinárodný veľtrh zdravotníckeho turizmu, SPA & Wellness – HEALTHCARE TRAVEL EXPO v Kyjeve

Categories Podujatia a informácie pre exportérov a importérov, Výstavy a veľtrhyPosted on

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje podnikateľskú verejnosť o možnosti účasti na VII. medzinárodnom veľtrhu zdravotníckeho turizmu, SPA & Wellness – HEALTHCARE TRAVEL EXPO, ktorý sa uskutoční v dňoch 25. – 27. apríla 2018 v Kyjeve, na Ukrajine.

Organizátormi výstavy sú: Národná akadémia medicínskych vied Ukrajiny, Národná medicínska akadémia celoživotného vzdelávania  P.L. Šupika a spoločnosť LMT. Záštitu nad podujatím prevzal Prezident Ukrajiny P. Porošenko a gestorom je Výbor Najvyššej Rady Ukrajiny pre zdravotníctvo.

VII. ročník medzinárodnej výstavy medicínskeho turizmu, SPA  & Wellness HEALTHCARE TRAVEL EXPO je jedinou výstavou  na Ukrajine, ktorá je zameraná na skúsenosti  z poskytovania vysokokvalifikovaných medicínskych a rekreačných služieb na území Ukrajiny a za jej hranicami. Veľvyslanectvo SR na Ukrajine v rokoch 2013-2017 prezentovalo  medicínsky turizmus a  slovenské kúpele vo svojom výstavnom stánku. V súčasnosti opätovne  rokuje s organizátormi výstavy o možnosti bezplatnej účasti v národnom stánku a informuje slovenské subjekty (kúpele, spa, wellness centrá)  o možnosti zúčastniť sa vyššie uvedenej výstavy.

Účasť na VII. ročníku  medzinárodnej výstavy medicínskeho turizmu SPA  & Wellness HEALTHCARE TRAVEL EXPO a IX. Medzinárodný medicínsky fórum „Inovácie v medicíne – zdravie národa  zatiaľ potvrdilo  pribl. 300 účastníkov z viac ako 30 krajín sveta.

Podrobnejšie informácie o výstave sú dostupné na odkazoch: http://medforum.in.ua/ alebo http://htexpo.com.ua/

Viac informácií o výstave je možné získať aj na Zastupiteľskom úrade SR v Kyjeve u Romana Žatka (roman.zatko@mzv.sk)  alebo Ľudmily Mišňovej (ludmila.misnova@gmail.com). Tel. +38 044 272 09 85

 Zdroj: MZVaEZ
Share this: