Global Automotive Components and Suppliers Expo 2018 – Nemecko

Global Automotive Components and Suppliers Expo v dňoch 5., 6. a 7.  júna 2018, Messe  Stuttgart v Nemecku, je významnou medzinárodnou akciou automobilového priemyslu. Veľtrh je jedinou akciou zameranou výlučne na automobilové komponenty a ich dodávateľov a zúčastňujú sa ho poprední svetoví výrobcovia a dodávatelia automobilových komponentov: napríklad plastov, brzdných systémov, batérií, osvetlenia, hydrauliky, kabeláže, elektronických súčiastok a iné.

Ide  o 4 veľtrhy v 1: Global Automotive Components and Suppliers, Automotive Interiors Expo, Automotive Testing Expo, Engine Expo.

http://www.globalautomotivecomponentsandsuppliersexpo.com/index.php

Veľtrh sa koná jedenkrát ročne a je určený výhradne nákupcom a odbornej verejnosti a nie je otvorený pre verejnosť. Veľtrhu sa v roku 2016 zúčastnilo viac ako 780 vystavovateľov a veľtrh navštívilo cez 13.000 odborných návštevníkov. Celkovo sa tento veľtrh môže pochváliť rapídnym nárastom počtu vystavovateľov, aj návštevníkov. Organizátori predpokladajú pre rok 2018 účasť vyše 1000 vystavovateľov. Podľa prieskumu sa zvyšuje nielen odbornosť návštevníkov, ale aj ich medzinárodný charakter.

Share this: