COVID19 – Bezplatná pomoc malým spoločnostiam počas Corona krízy

Categories Podujatia a informácie pre exportérov a importérovPosted on

Člen Slovenskej asociácie exportérov a importérov SAEI, firma BDO Slovakia ponúka bezplatnú pomoc pre malé firmy.

Nie sme lekári ani virológovia –  sme experti v podnikových financiách. Pomáhať je v našej DNA. Preto sme sa rozhodli, že vyčleníme určitú kapacitu hodín nášho tímu a ponúkneme ju bezplatne tým, ktorí ju teraz najviac potrebujú. Prichádzame na pomoc malým firmám s iniciatívou:  Pomoc pre malé firmy.

Ponúkame bezplatnú praktickú pomoc pri záchrane malého podnikania na Slovensku. Poradíme prvým 100 žiadateľom ako si prakticky uplatniť opatrenia vlády a zároveň nastaviť vnútornú reorganizáciu firemných financií, aby v „zdraví“ prežili túto náročnú dobu, ktorá v dejinách nemá obdobu. Vyzývame podnikateľov, aby sa nám ozvali prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý nájdete na stránke https://www.bdoslovakia.com/sk-sk/novinky/2020/bdo-pomoc-malym-podnikatelom alebo na e-mailovú adresu: pomoc@bdoslovakia.com

Podnikatelia a firmy si zaslúžia našu pomoc. Myslíme si, že čím viac a v lepšej kondícii ich túto krízu prečká, tým ľahšie sa Slovensko bude môcť po pandémii zotaviť.

Pomôžeme tým, bez ktorých si náš každodenný život nevieme predstaviť, avšak kvôli šíreniu sa vírusu museli svoje prevádzky zavrieť.

Share this: